Genel Bilgiler

III. Liderlik Akademisi, Silifke Ticaret ve Sanayi Odası tarafından, 15 Kasım Kıbrıs Üniversitesi ev sahiplinde TOBB, Mersin Üniversitesi, Toros Üniversitesi ve TOBB Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesi işbirliğiyle 2-4 Ekim 2020 tarihlerinde Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'nde gerçekleştirilecektir. 

Etkinlik kapsamında tüm katılımcılara; takım oluşturma, vizyon sahibi olma, stratejik düşünme, etik davranma, adil olma, dürüst davranma, işbirliğine yatkın olma, koordinasyonu gözetme, kurumsallaşma, ihracat fikrini geliştirme konuları kapsayan kapsamlı eğitim programı sunulacaktır. 

Liderliğin ilham veren gücüne ve insanları etkileme becerisine odaklanan çeşitli eğitim-öğretim etkinlikleri / seminerler / akademik oturumlar / paneller / B2B görüşmeler ve atölye çalışmalarıyla 3 gün boyunca tüm katılımcıların beşeri ve sosyal sermayelerine katkı yapmaları hedeflenmektedir.

Etkinlikte sunulan Seminerler için katılımcılara Katılım Sertifikası verilecektir.

Kayıt İşlemleri için önemli tarihler sayfasını inceleyiniz. Son kayıt tarihinden sonra etkinliğe katılım mümkün olmayacaktır.

Kayıt işlemlerini tamamlamış katılımcılarımıza özel hazırlanmış Etkinlik Çantası, Yaka Kartları ve Katılım Sertifikaları katılımcılarımıza etkinlik gününde teslim edilecektir.

Katılım işlemi, otele ait oda sayısı ve kontenjan ile sınırlı olduğundan erken kayıt yapılması önerilmektedir.